Pri nákupe nad 150 €

poštovné Pri nákupe nad 150€ - poštovné zdarma

zdarma*!!!

* 1.tr. Slovenská pošta + kuriér UPS

Objednávky pre ČR

www.racerdip.cz

0911 711 722

info@poPlastuj.sk

Objednaj si
svoj RACER DIP® a Plasti Dip®!

PO - PIA:

09:00 - 18:00

poPlastuj.sk na Facebooku

Ďakujeme za každý "lajk"

BMW 5 GT v RACER DIP® Alpine biela™ Audi A6 v RACER DIP® Frozen Grey Dodajte mriežke športový vzhľad Zrenovujte staršie disky pomocou RACER DIP® Jednoduchá oprava interiéru so sprejom RACER DIP® RACER DIP® je odstrániteľný BMW M5 v RACER DIP® Alpine biela™

Prečo RACER DIP® a nie fóliu

RACER DIP®  má z viacerých hľadísk naviac oproti bežným fóliam. Hlavné dôvody, prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre RACER DIP®  sú:

1. Väčšia tepelná odolnosť

RACER DIP®  je odolný voči teplotám v rozpätí od -35 do +95 °C. V tomto rozmedzí teplôt si zachováva svoje vlastnosti a neodlepuje sa. Viacerí z Vás, ktorí už vyskúšali fólie mali určite negatívnu skúsenosť v lete s odlepovaním fólie. Je to spôsobené hlavne tým, že bežne používané fólie sú tepelne stále do +60 stupňov a pri vyššej teplote sa začínajú rozpínať a odlepovať.

 

2. Spracovanie hrán

Jedným z najslabších miest pri fóliach sú hrany a miesta, kde fólia končí. Pri RACER DIPe takéto miesta neexistujú keďže striekaním vzniká súvislá vrstva na celom povrchu vozidla.

 

3. Bublinky

Pri PRACER DIPe nevznikajú žiadne bublinky, žiadny vzduch medzi vrstvou RACER DIPu a povrchom, je to hlavne preto, že RACER DIP® sa nanáša v jemných vrstvách a je rozprašovaný pomocou striekacej pištole alebo trysky na veľmi malé a jemné čiastočky. Pri bežných fóliach aj s drážkami vznikajú malé či vačšie bublinky hlavne preto, že je na povrch aplikovaná vo veľkých kusoch. Vzniknuté bublinky môžu pôsobiť neesteticky a na ich miestach môže vznikať hrdza.

 

4. Ochranné a antikorózne účinky

RACER DIP® aj bežné fólie do istej miery poskytujú ochranu povrchom pred ích poškodením. No RACER DIP® má na rozdiel od fólií aj antikorózne účinky, čiže chráni povrchy pred poškodením.

 

5. Poškodenie oprava a náklady

Ak sa poškodí fólia, je to zväčša nákladné a je potrebné vymeniť fóliu na celom povrchu daného miesta. Pri poškodení vrstvy RACER DIPu stačí poškodené miesto jemne pretrieť riedidlom S6001 do stratena a prestriekať. Oprava RACER DIPu je časovo ako aj finančne nenáročná a zvládne ju každý s aspoň štipkou zručnosti.

 

6. Životnosť

RACER DIP® je aj vďaka väčšej odolnosťi a prilnavosti trvácnejší ako bežné fólie. Odolnosť voči poveternostným podmienkam je 7-10 rokov.

 

7. Obtiažnosť aplikácie

Pri obtiažnosti aplikácie je jednoznačným víťazom RACER DIP®. Ľahšie sa aplikuje ako fólie a veľmi pekné výsledky dosiahne aj amatér už pri prvej skúsenosti.

 

8. Cenová dostupnosť

Posledné hľadisko a pre viacerých možno aj najpodstatnejšie je cena. RACER DIP® je o 60-70% lacnejší ako fólie.

 

Záver

RACER DIP® je cenovo dostupnejší, a vo viacerých podstatných faktoroch lepší materiál ako bežné fólie. :-)

Počítadlo.cz
© 2012 poPlastuj.sk | WEBDIZAJN & PROGRAMOVANIE > ICESIGN STUDIOS
www.icesign.eu