Pri nákupe nad 150 €

poštovné Pri nákupe nad 150€ - poštovné zdarma

zdarma*!!!

* 1.tr. Slovenská pošta + kuriér UPS

Objednávky pre ČR

www.racerdip.cz

0911 711 722

info@poPlastuj.sk

Objednaj si
svoj RACER DIP® a Plasti Dip®!

PO - PIA:

09:00 - 18:00

poPlastuj.sk na Facebooku

Ďakujeme za každý "lajk"

BMW 5 GT v RACER DIP® Alpine biela™ Audi A6 v RACER DIP® Frozen Grey Dodajte mriežke športový vzhľad Zrenovujte staršie disky pomocou RACER DIP® Jednoduchá oprava interiéru so sprejom RACER DIP® RACER DIP® je odstrániteľný BMW M5 v RACER DIP® Alpine biela™
RACER DIP® 1000ml 
Neon žltá

RACER DIP® Neon žltá 1000ml

 Neonové odtiene majú slabšie krycie vlastnosti, preto neonový RACER DIP® odporúčame aplikovať na bielý podklad, alebo ako podkladovú vrstvu aplikovať RACER DIP® Alpine bielu™.

Riedi sa originál riedidlom RACER DIP® R03-01. Na 4000ml RACER DIPu pri aplikácii striekaním je potrebných 6L riedidla pre nariedenie. Farbu pred použitím dôkladne premiešajte. Neonové odtiene majú slabšie krycie vlastnosti, preto pod neonový RACER DIP® odporúčame ako podkladovú vrstvu aplikovať RACER DIP® Alpine bielu™. Odporúčaný pomer riedenia je 40% farby RACER DIP® a 60% riedidla. Počas aplikácie, nevystavujte povrch priamemu slnečnému žiareniu a vlhkosti. Povrch musí byť pred aplikáciou čistý a suchý. Pri aplikácii na kov musí byť povrch odmastnený. Pri striekaní nanášajte rovnomerne zo vzdialenosti 20-25 cm kolmo na povrch. Jednotlivé vrstvy nanášajte v dostatočnom množstve, aby každá vrstva vytvorila celistvý povrch s mokrým vzhľadom. Pred nanášaním každej ďalšej vrstvy nechajte minimálne 20 minút schnúť. Je možné naniesť ľubovolný počet vrstiev (odporúčané sú minimálne 4). Optimálna teplota pre aplikáciu je v rozsahu 18-24°C. Pred aplikáciou otestujte účinky farby. Po nanesení poslednej vrstvy nechajte náter vyzrieť minimálne 4 hodiny.

Neonové odtiene sú UV reaktívne farby - časom strácajú na kontraste a môže dôjsť k vyblednutiu farby. Pre predĺženie kontrastu farby odporúčame vo finále prestriekať 2-3 vrstvami RACER DIP® Transparent lesklou, alebo Transparent matnou.

RACER DIP® 1000ml Neon žltá

Kód produktu:
RACER DIP® 1000ml Neon žltá
Dostupnosť:
Skladom
Cena: 41.90€
Bez DPH: 34.92€
Množstvo:  

  • RACER DIP® 1000ml 
Neon žltá
  • RACER DIP® 1000ml 
Neon žltá
  • RACER DIP® 1000ml 
Neon žltá
Počítadlo.cz
© 2012 poPlastuj.sk | WEBDIZAJN & PROGRAMOVANIE > ICESIGN STUDIOS
www.icesign.eu